Podporujeme

Fandíme zdravému životnímu stylu a máme radost, když vidíme, že děti i dospělí sportují, vzdělávají se a svůj volný čas využívají naplno. Takové projekty nám dávají smysl a chceme je podporovat. Pokud podobný projekt chystáte, napište nám a možná právě vás podpoříme našimi nápoji.

Chceme vám ještě říct…

Opravdu nás těší, že vidíte v Kofole silného partnera. Dokazují to i desítky žádostí o partnerství a sponzoring, které nám týdně přistávají v emailu. Bohužel z kapacitních důvodů nemůžeme podpořit všechny projekty, i když by si to zasloužily. Předem proto děkujeme za pochopení v případě, že se zrovna váš projekt nedočká naší podpory. Ovšem co nestihneme podpořit letos, možná zvládneme podpořit příští rok.

Také vám musíme říct, že kvůli zákazu propagace ochucených nealkoholických nápojů na školách (od mateřských až po střední), na základě tzv. pamlskové vyhlášky (282/2016 Sb.), nemůžeme podporovat školní a se školou související akce, včetně maturitních plesů.

Chcete spolupracovat

Dejte nám vědět, co chystáte, prostřednictvím našeho formuláře. Vaši žádost projdeme a do 14 dnů se vám ozveme.

Kontaktní údaje

Pole je povinné.

Pole je povinné.

Pole je povinné.

Pole je povinné.

Špatný formát emailove adresy.

Pole je povinné.

Žádost

Pole je povinné.

Pole je povinné.

Pole je povinné.

Pole je povinné.

Pole je povinné.

Pole je povinné.

Vybrat

Pole je povinné.

Maximální velikost souboru je 30 MB.

Vyplněním formuláře nám poskytujete osobní údaje. Abychom učinili liteře legislativy GDPR za dost, jsme povinni vás informovat o vašich právech z hlediska ochrany a také o účelu zpracování poskytnutých osobních údajů. Více zde. Osobní údaje evidujeme jen v nejnutnější míře pro účely archivace. Můžete si být jistí, že jsou u nás v bezpečí a chováme se k nim tak, jak bychom byli rádi, aby se k našim osobním datům chovali ostatní.

V roce 2017 jsme podpořili například tato sdružení a organizace::

  • Občanské sdružení Mimo domov
  • Charitativní organizace DEBRA
  • Česká atletika s. r. o. - Atletika pro děti
  • Rozjeď se, z. s.
  • Český skokový pohár, o. s.
  • Kovářské sonáty
  • Sdružení dobrovolných hasičů Sychrov