Jsme Kofola

Kofola ČeskoSlovensko vyrábí nealkoholické nápoje s péčí a láskou, a to hned v devíti závodech na pěti trzích střední a východní Evropy. Do naší rodiny patří přes 1 800 Kofoláků, kteří nám pomáhají měnit svět k lepšímu, žít zdravě a stále hledat nové cesty.

Jsme pyšní na to, že vyrábíme Kofolu, tradiční československý kolový nápoj s originální recepturou. Pod křídla Kofoly ČeskoSlovensko patří také pramenitá voda Rajec, sirupy Jupí a dětské nápoje Jupík, hroznová Vinea, čerstvé ovocné a zeleninové šťávy UGO, energetický nápoj Semtex a další tradiční československé značky, které najdete tady. Adriatický region zásobujeme slovinskou minerální vodou Radenska a chorvatskou minerální vodou Studenac. V roce 2017 společnost koupila polského výrobce ovocných a bylinných produktů Premium Rosa. Mezi naše poslední akvizice patří i společnost LEROS, tradiční český výrobce směsí z léčivých rostlin a slovenská minerální voda Kláštorná. 

V licenci vyrábíme a distribuujeme RC Colu a Oranginu. Máme radost, že jsme výhradním distributorem značek Evian, Badoit a Rauch pro Českou a Slovenskou republiku a také oficiálním distributorem léčivé Vincentky.