Jsme Kofola

Kofola ČeskoSlovensko vyrábí nealkoholické nápoje s péčí a láskou, a to hned v sedmi závodech na pěti trzích střední a východní Evropy. Do naší rodiny patří přes 2 100 Kofoláků, kteří nám pomáhají měnit svět k lepšímu, žít zdravě a stále hledat nové cesty.

Jsme pyšní na to, že vyrábíme Kofolu, tradiční československý kolový nápoj s originální recepturou. Pod křídla Kofoly ČeskoSlovensko patří také pramenitá voda Rajec, sirupy Jupí a dětské nápoje Jupík, hroznová Vinea, čerstvé ovocné a zeleninové šťávy UGO, energetický nápoj Semtex a další tradiční československé značky, které najdete tady. V Polsku frčí třeba naše Hoop Cola nebo ovocné sirupy Paola, ale tím to zdaleka nekončí.  Adriatický region zásobujeme slovinskou minerální vodou Radenska a chorvatskou minerální vodou Studenac. Nejnovějším přírůstkem do rodiny Kofola je společnost Premium Rosa, která vyrábí kvalitní přírodní produkty.

V licenci vyrábíme a distribuujeme RC Colu a Oranginu . Máme radost, že jsme výhradním distributorem značek Evian, Badoit a Rauch pro Českou a Slovenskou republiku a také oficiálním distributorem léčivé Vincentky.