Skupina Kofola

Kofola ČeskoSlovensko je součástí skupiny Kofola, jednoho z předních výrobců a distributorů nealkoholických nápojů ve střední a východní Evropě. Kromě tradičního československého trhu, kde je lídrem, působí v Polsku a ve Slovinsku, v menší míře i v Rakousku a v Rusku. Skupina vyrábí nápoje s péčí a láskou v osmi závodech a mezi její hlavní značky patří Kofola, Hoop Cola, Jupí, Jupík, Rajec, Radenska, Semtex a Vinea. Na vybraných trzích skupina distribuuje např. výrobky Rauch, Evian a Badoit, v licenci vyrábí i nápoje RC Cola a Orangina.

Vývoj akcií

Aktuálně

Mimořádná valná hromada

Dne 3. února 2017 v 10:00 se uskuteční mimořádná valná hromada společnosti Kofola ČeskoSlovensko a.s., a to v sídle společnosti na adrese Nad Porubkou 2278/31a, 708 00 Ostrava-Poruba.

Číst dále

Skupina Kofola se rozrostla o společnost Studenac

Firma Radenska, člen skupiny Kofola, úspěšně dokončila dříve oznámenou akvizici společnosti Studenac. Ta je známá především svými stejnojmennými minerálními vodami. Produktové portfolio Radenske se díky této akvizici rozšíří o přírodní minerální vodu Studenac, pramenitou vodu Studena a sirupy Lero. Tato akvizice zásadně posílí pozici Radenske a skupiny Kofola v adriatickém regionu.

Číst dále

Kalendář informačních povinností v roce 2017

Kofola ČeskoSlovensko a.s. zveřejňuje Kalendář informačních povinností v roce 2017.

Číst dále