Jak vydržet jíst zdravě po celý den? Koukněte se po svačinkách v UGO!

13.12.2017 | Ať už hodláte zdravý jídelníček „nakopnout” od nového roku nebo je to váš denní chleba už teď, nezapomínejte na dobré svačiny. Na pobočkách UGO si můžete vybrat z několika rychlých variant i do kabelky.

Svačina je důležitá z mnoha důvodů. Při pravidelném stravování, kdy mezi jednotlivými jídly neuplyne delší doba než 3 hodiny, nedojde k poklesu krevního cukru – a tím k návalu “vlčího hladu”. Svačinkováním navíc skvěle dobijete energii a v neposlední řadě vám něco dobrého na zub rozhodně zpříjemní den. Po čem v UGO sáhnout?

UGO Lahvičky

Abyste mohli mít svačinku po ruce kdykoliv, měla by se vejít do kabelky. A to není v UGO žádný problém. Jako skvělá varianta pro zdravý životní styl na cestu poslouží lahvička 250 ml s ovocnou šťávou. V zimních měsících oceníte třeba mix pomeranč, mrkev, jablko, zázvor, příjemně zasytí třeba banán, jahoda, jablko. Díky paskalizaci (ošetření vysokým tlakem) jsou plné vitamínů a pomohou udržet váš imunitní systém v pohotovosti. (Cena od  29,90 Kč/250 ml)

Tyčinky Rawbary

Malý hlad je taky hlad – a nebezpečně rychle se z něj stane obrovský a nekontrolovatelný hlad, kdy udržet chutě na uzdě zvládají snad jen zenoví mistři. Jako snadné řešení se nabízí nosit s sebou něco malého, co moc neváží, nezabere skoro žádné místo, ale se začínajícím hladem si poradí. A to jsou jednoznačně UGO Raw bary – zdravé, za studena lisované tyčinky bez přidaného cukru, které obsahují spoustu ovoce a ořechů. Vybrat si můžete ze čtyř příchutí: meruňkové, kokosové, čokoládové a ořechové. (cena od 36 Kč/tyčinka)

Sytá smoothies

Není nic horšího, když jedna malá, ale nezdravá svačina zničí celodenní snahu. Abyste takovému scénáři předešli, zaskočte si do nejbližšího UGO Freshbaru nebo Salaterie pro proteinové smoothie, které díky rostlinným bílkovinám účinně zasytí – a to na opravdu dlouhou dobu. A pokud chcete supersytou variantu, můžete si do jakéhokoliv drinku doplnit jogurt. Kromě toho, že drinky zjemní, dodá i další proteiny. (cena podle druhu)

UGO svačinky

Doplnění energie zvládnou levou zadní i UGO svačinky speciálně navržené pro variantu “něco malého a dobrého s sebou”. Vyzkoušejte třeba wrapy, u kterých můžete vybírat ze dvou velikostí a mnoha zajímavých náplní. Pokud byste si dali spíš něco sladkého, v chladících boxech čeká chia pudink ve čtyřech ovocných příchutích nebo oblíbené jogurtovo-tvarohové krémy.  UGO svačinky zaženou menší či větší hlad ve škole, v kanceláři i na cestách. (cena podle druhu)

Ať už sáhnete v UGO po jakékoliv z navrhovaných svačinek a odoláte čokoládové tyčince nebo třeba sušenkám, nebudete hřešit a přitom si pochutnáte ještě víc!