UGO drinky se superfoods a proteinem pomůžou proti rýmičce i s novoročním předsevzetím

09.11.2017 | Jste přes zimu náchylní k únavě a rýmičkám i přes dostatečný přísun čerstvého ovoce a zeleniny? V UGO v boji proti zimním neduhům přitvrdili a obohatili ovocné a zeleninové drinky o výživné superfoods jako je spirulina, chia, raw kakao a také o rostlinný protein. Ten zasytí a v kombinaci s ovocem zažene i chutě na sladké, takže pomůže přes zimu udržet váhu na uzdě. Na menu UGO Freshbarů a Salaterií najdete funkční drinky ve dvou kategoriích: speciální (ty se superfoods) a proteinové a navíc si můžete funkční drink udělat z jakéhokoliv drinku na menu.

Superdrinky na menu UGO

Superfoods jsou takové potraviny, které vynikají pozoruhodným obsahem vitamínů, minerálů, antioxidantů nebo jiných tělu prospěšných látek. V UGO drincích se potkáte třeba s přírodním povzbuzovačem guaranou, imunitu posilující spirulinou, oblíbenými chia semínky nebo s raw kakaem, které je plné antioxidantů a podobně jako čokoláda navozuje slastné pocity, jenom bez výčitek svědomí ;)

TIP UGO: V zimě vyzkoušejte speciál smoothie avokádo, spirulina, špenát, citron, mango, jablko. V něm získáte denní porci kyseliny listové, zdravých tuků pro regeneraci a proti stresu a ještě posílíte svoji imunitu.

Proteinové drinky

Proteiny neboli bílkoviny jsou jednou ze základních živin v jídelníčku a důležitou stavební látkou v našem těle. Jako přísada v UGO drincích protein určitě potěší všechny sportovce, kterým pomáhá udržovat a budovat svalovou hmotu, dietáře, protože dodává pocit sytosti a taky vegetariány a vegany, kterým často bílkoviny v jídelníčku chybí. UGO totiž v drincích používá protein rostlinného původu, konkrétně hráškový.

TIP UGO: Proteinové smoothie raw kakao, protein, banán, guarana, chia, jablko a sojové mléko okamžitě zdravě povzbudí a zasytí. Stačí jako plnohodnotná svačina.

Protein i superfoods můžete ochutnat ve speciálně namixovaných drincích z menu, nebo si je nechat přidat jako “extras” do jakéhokoliv UGO drinku. Ceny drinků se liší podle složení a pobočky a najdete je na stálém menu.