Do UGO přichází další sezónní menu. Před zimními chorobami ochrání citrusy

17.10.2017 | Sezónní nabídka drinků a salátů bude v zimních měsících v UGO pěkně svěží. Pořádnou porci vitamínů a šťavnatou chuť přinášejí v nastávající sezóně s názvem Mocná síla citrusů pomeranče, mandarinky a citrony. Ty najdete v salátech, wrapu i drincích v UGO Freshbarech a Salateriích od poloviny listopadu do začátku února.

UGO Salaterie

Kromě šesti salátů ze stálé nabídky si zákazníci v zimní sezóně mohou pochutnat na dvou sezónních speciálech s citrusy. První speciální zimní salát je s uzeným pstruhem a avokádem, navrch osvěžený pomerančem a lehkou jogurtovou zálivkou.

Druhému sezónnímu salátu se šťavnatým krůtím masem v kari omáčce a červeným zelím dodává originální ráz koriandr a sladkost mandarinka.

UGO Freshbary

Všechny drinky v UGO jsou 100% přírodní (ovocné nebo ovocno-zeleninové) a čerstvé, takže u všech platí, že dodávají organismu spoustu vitamínů a dalších živin. V zimní sezóně jsou navíc čtyři sezónní nápoje “vytuněné”, takže fungují jako šťavnatí zabijáci bacilů.

Drink s avokádem a kiwi osvěžuje limeta a říz mu dodává osvědčený lék na zimní neduhy - zázvor. A to není všechno. Super sílu dodává superpotravina spirulina.

Fanoušci UGO už se nejspíš těší na oblíbený drink zimních měsíců - kombinaci mandarinka, chilli, mango. Schválně, jestli i letos tenhle ostrý drink vyhraje v žebříčku popularity.

Nadupaný vitaminem C je i třetí drink sezónní nabídky. Jeho základem je pomeranč a ucítíte v něm i citron. Sladkou chuť a sytost mu dodává tropický ananas.

Poslední sezónní nápoj, který bude v zimě v UGO možné ochutnat, citrusy neobsahuje, to však neznamená, že by byl méně zdravý. Slaďounká hruška vyniká v kombinaci s tradičním středoevropským zdrojem vitaminů: červenou řepou. To vše je dotažené čerstvým jablečným moštem.

Ugowrap

V mnoha Freshbarech si k drinku navíc můžete dát wrap a zahnat bacily, hlad a žízeň najednou. V Ugowrapu s uzeným kuřetem nechybí v citrusové sezóně mandarinka. Wrap obsahuje ještě rajčata a základ je kari smetanový, takže porce prohřívacího koření bude v zimních měsících zajištěna i v oblíbené studené svačině.

Všechny citrusové speciály budou ve všech UGO Freshbarech a Salateriích dostupné od 13. listopadu do začátku února.