Připravte se na dlouhou zimu - vylaďte si imunitu s UGO Očistou

14.08.2017 | Podzim a zima jsou pro organismus zátěžová roční období. Není divu, pokud podléháte chřipkovým epidemiím, nachlazení nebo se cítíte unavení. A stejně tak není divu, pokud vás to nebaví a chcete to změnit. V tom případě pro vás máme UGO Očistu.

O co jde?

UGO Očista je devítidenní výživový program, kdy pomocí speciálního odlehčeného jídelníčku (a nápojového menu) napumpujete do těla dávku živin. Ty organismu umožní připravit se na náročný podzim a zimu, očistit se a doplnit energii. Letos na podzim poběží už 5. kolo.

Proč čerstvé šťávy a smoothies

Ovocné a zeleninové šťávy a smoothies jsou jedinečné, protože v nich zůstává zachována většina živin, které se už do 15 minut dostávají k buňkám. Tělo tak dostává dávku energie, vitamínů a minerálů, ale nevyčerpává se trávením, které je náročný fyziologický proces.

UGO očistná mobilní aplikace

I tentokrát bude Očistou provádět mobilní aplikace. V ní najdete důležité detoxikační zásady a také podporu a motivaci na každý den. Zároveň se s ní můžete zaměřit i na detox mysli pomocí meditace. V aplikaci najdete tipy, jak správně meditovat a meditační cvičení, která pro UGO sestavil americký spisovatel, uznávaná světová autorita v oblasti osobního rozvoje, zdravého životního stylu a celostní medicíny Deepak Chopra.

Prověřené kombinace

Na podzim je důležité podpořit imunitu a k tomu jsou šťávy z čerstvého ovoce a zeleniny jako dělané. Jsou plné vitamínů, antioxidantů a k tomu všemu skvěle chutnají. K snídani, obědu, večeři i jako dezert v UGO Očistě budete mít připravené šťávy a smoothies, které kombinují ovoce a zeleninu. Uvidíte, že kapusta si úžasně rozumí s ananasem, špenát s mangem nebo třeba celer s jablky.

Jak UGO Očista probíhá:

  • První tři dny během “čistých dnů” konzumujete tzv. lehkou stravu (potraviny bez konzervantů, lepku a cukru apod.).
  • Následují tři očistné dny, při kterých pouze pijete. Pro ty UGO připravuje každý den speciálně pro Očistu sestavené ovocné a zeleninové šťávy a smoothies. Ty si každé ráno vyzvednete v UGO Freshbaru či Salaterii.
  • Poslední tři dny jsou opět „čisté“, kdy pomocí lehké stravy připravujete organismus na “běžné” fungování.

Pokud vás program UGO Očista zaujal, můžete se od 4. 9. do 1. 10. zaregistrovat na www.ugoocista.cz a vybrat si tentokrát ze 3 termínů 10.12. 10., 17. – 19. 10. nebo 24. – 26. 10. Také si určíte nejbližší UGO Freshbar nebo Salaterii, kde si budete během Očisty tři dny šťávy vyzvedávat. A aby se vám každý den dobře nosily, dostanete na ně speciální termotašku. V každém termínu a místě je jen omezený počet míst, tak doporučujeme dlouho s přihlašováním neváhat!

Cena očistné kúry je 1490 Kč.

Nebojte se přívalu energie a pojďte do toho s UGO!

O UGO:

UGO je česká firma založená v roce 2005. V UGO barech nabízí čerstvě připravené 100% ovocné šťávy a smoothies, které personál připravuje na místě na objednávku zákazníka. V roce 2012 koupila celou síť UGO barů společnost Kofola ČeskoSlovensko, která k nim v roce 2014 přidala i síť freshbarů a salaterií Mangaloo. V současné době tak UGO provozuje 61 Freshbarů a 20 Salaterií.