Aktuality

Jak vydržet jíst zdravě po celý den? Koukněte se po svačinkách v UGO!
 |  Ať už hodláte zdravý jídelníček „nakopnout” od nového roku nebo je to váš denní chleba už teď, nezapomínejte na dobré svačiny. Na pobočkách UGO si můžete vybrat z několika rychlých variant i do kabelky.
UGO drinky se superfoods a proteinem pomůžou proti rýmičce i s novoročním předsevzetím
 |  Jste přes zimu náchylní k únavě a rýmičkám i přes dostatečný přísun čerstvého ovoce a zeleniny? V UGO v boji proti zimním neduhům přitvrdili a obohatili ovocné a zeleninové drinky o výživné superfoods jako je spirulina, chia, raw kakao a také o rostlinný protein. Ten zasytí a v kombinaci s ovocem zažene i chutě na sladké, takže pomůže přes zimu udržet váhu na uzdě. Na menu UGO Freshbarů a Salaterií najdete funkční drinky ve dvou kategoriích: speciální (ty se superfoods) a proteinové a navíc si můžete funkční drink udělat z jakéhokoliv drinku na menu.
Kofola v Československu stabilně roste, v Adriatickém regionu to pořádně rozjela, v Polsku se stane výhradním distributorem značky Nestea
 |  Hlavní sezóna se Kofole vydařila, tržby ve třetím kvartále rostly o 3,2 % a zisk EBITDA o 5,8 %. A to vše přes nejchladnější září za poslední desetiletí. Za devět měsíců Kofola v Česku a Slovensku meziročně utržila o 3,6 % více. Firmě se výborně dařilo i v Adriatickém regionu, kde v tržbách vyrostla dokonce o 23,7 %.
Do UGO přichází další sezónní menu. Před zimními chorobami ochrání citrusy
 |  Sezónní nabídka drinků a salátů bude v zimních měsících v UGO pěkně svěží. Pořádnou porci vitamínů a šťavnatou chuť přinášejí v nastávající sezóně s názvem Mocná síla citrusů pomeranče, mandarinky a citrony. Ty najdete v salátech, wrapu i drincích v UGO Freshbarech a Salateriích od poloviny listopadu do začátku února.
Ugowrapy vyřeší rychle a zdravě chuť i hlad
 |  Ugowrapy jsou ideální řešení zdravé svačiny nebo lehkého oběda, na který nečekáte a který si můžete vzít s sebou. Najdete je ve vybraných UGO Freshbarech a Salateriích po celém Česku a Slovensku. Na výběr je celkem z devíti stálých druhů inspirovaných často nejoblíbenějšími UGO saláty a v každém sezónním menu navíc najdete jeden limitovaný.
Připravte se na dlouhou zimu - vylaďte si imunitu s UGO Očistou
 |  Podzim a zima jsou pro organismus zátěžová roční období. Není divu, pokud podléháte chřipkovým epidemiím, nachlazení nebo se cítíte unavení. A stejně tak není divu, pokud vás to nebaví a chcete to změnit. V tom případě pro vás máme UGO Očistu.