Aktuality

Připravte se na dlouhou zimu - vylaďte si imunitu s UGO Očistou
 |  Podzim a zima jsou pro organismus zátěžová roční období. Není divu, pokud podléháte chřipkovým epidemiím, nachlazení nebo se cítíte unavení. A stejně tak není divu, pokud vás to nebaví a chcete to změnit. V tom případě pro vás máme UGO Očistu.
V červnu dosáhla Kofola nejvyšších prodejů ve své historii. Radost dělá adriatický region
 |  Přes rekordní růst tržeb v ČeskoSlovensku i Adriatickém regionu skupina Kofola očekávaně vykázala za první pololetí celkové meziroční tržby nižší o 3,8 %. Hodnota ukazatele EBITDA poklesla meziročně o 32,1 %.
Světlušky vystřídají berušky. Na obrazovky přichází spot Rajec Bobulka
 |  Ke konci července nastane v Rajecké dolině velké střídání. Světlušky předají žezlo svým tečkovaným kamarádkám beruškám, strážkyním bobulek. Za novým TV spotem značky Rajec stojí stejně jako v případě bylinkového spotu se světluškami agentura Kaspen/Jung von Matt. V televizích poběží už od 31. července.
Skupina Kofola v Polsku koncentruje výrobu a investuje do zdraví
 |  Skupina Kofola aktualizuje svoji dlouhodobou strategii na polském trhu. Součástí strategie je soustředění výroby do modernizovaného závodu v Kutnu, do kterého jsou zároveň naplánovány další investice. Druhým významným krokem v rámci této strategie je akvizice místní perspektivní a rychle rostoucí společnosti Premium Rosa, která se specializuje na produkty vyrobené podle tradičních receptů z ovoce a léčivých rostlin.
Novinka od UGO na cesty i do práce – nové raw bary
 |  Hledáte ideální svačinu do města nebo na výlet? UGO má ve své nabídce novinku – vlastní tyčinky raw bary. Najdete je ve všech UGO Freshbarech a Salateriích a na výběr jsou hned čtyři příchutě, všechny přirozeně bezlepkové, veganské, raw a mňam.
Skupina Kofola koupila společnost Premium Rosa, rozšíří tím portfolio produktů z kategorie zdravé výživy na polském trhu.
 |  Skupina Kofola podepsala se zástupci společnosti Premium Rosa smlouvu o koupi 100% podílu ve firmě, čímž reaguje na zvyšující se poptávku v oblasti zdravé výživy.