Aktuality

Kofola míří do bylinkového byznysu
 |  Cesty dvou českých značek s dlouholetou tradicí se po několika desítkách let opět spojily. Firma LEROS, výrobce směsí z léčivých rostlin a vysoce kvalitních přírodních čajů, kdysi pro Kofolu, ještě pod svým původním názvem Léčivé rostliny - Zbraslav, dodávala ty správné bylinky pro výrobu stejnojmenného nápoje. Právě dnes se obě firmy propojily mnohem těsněji. Společnost Kofola ČeskoSlovensko kupuje 100% podíl v tradiční české firmě LEROS, a to včetně výrobních kapacit a všech zaměstnanců. Do čela firmy nastoupí zkušený manažer Martin Mateáš, který pro Kofolu 11 let pracoval a teď se do ní po čtyřleté přestávce vrací. Obě firmy se dohodly, že cenu transakce nebudou zveřejňovat.
S jarní UGO Očistou pomohou tentokrát bylinky
 |  Praha, 13. února 2018 – UGO Očista i letos na jaře bude pomáhat s přípravou těla na léto. Tentokrát budou zájemci moci vybírat ze tří termínů v dubnu, kdy je čeká opět devítidenní očistný program včetně tří dnů strávených jen na speciálně sestavených ovocných a zeleninových šťávách z UGO. A stejně jako se na jaře rozvoní svěžími čerstvými lístky příroda, pomůžou jarní bylinky i v nastartování těla v UGO Očistě.
Jak vydržet jíst zdravě po celý den? Koukněte se po svačinkách v UGO!
 |  Ať už hodláte zdravý jídelníček „nakopnout” od nového roku nebo je to váš denní chleba už teď, nezapomínejte na dobré svačiny. Na pobočkách UGO si můžete vybrat z několika rychlých variant i do kabelky.
UGO drinky se superfoods a proteinem pomůžou proti rýmičce i s novoročním předsevzetím
 |  Jste přes zimu náchylní k únavě a rýmičkám i přes dostatečný přísun čerstvého ovoce a zeleniny? V UGO v boji proti zimním neduhům přitvrdili a obohatili ovocné a zeleninové drinky o výživné superfoods jako je spirulina, chia, raw kakao a také o rostlinný protein. Ten zasytí a v kombinaci s ovocem zažene i chutě na sladké, takže pomůže přes zimu udržet váhu na uzdě. Na menu UGO Freshbarů a Salaterií najdete funkční drinky ve dvou kategoriích: speciální (ty se superfoods) a proteinové a navíc si můžete funkční drink udělat z jakéhokoliv drinku na menu.
Kofola v Československu stabilně roste, v Adriatickém regionu to pořádně rozjela, v Polsku se stane výhradním distributorem značky Nestea
 |  Hlavní sezóna se Kofole vydařila, tržby ve třetím kvartále rostly o 3,2 % a zisk EBITDA o 5,8 %. A to vše přes nejchladnější září za poslední desetiletí. Za devět měsíců Kofola v Česku a Slovensku meziročně utržila o 3,6 % více. Firmě se výborně dařilo i v Adriatickém regionu, kde v tržbách vyrostla dokonce o 23,7 %.
Do UGO přichází další sezónní menu. Před zimními chorobami ochrání citrusy
 |  Sezónní nabídka drinků a salátů bude v zimních měsících v UGO pěkně svěží. Pořádnou porci vitamínů a šťavnatou chuť přinášejí v nastávající sezóně s názvem Mocná síla citrusů pomeranče, mandarinky a citrony. Ty najdete v salátech, wrapu i drincích v UGO Freshbarech a Salateriích od poloviny listopadu do začátku února.