Aktuality

Skupina Kofola vstupuje do byznysu s kávou, kupuje zavedenou českou firmu Espresso s obratem 93 mil. Kč
 |  Společnost Espresso přes dvacet let přináší na český trh nejen špičkovou kávu Café Reserva, ale i prémiové čaje Dilmah a tomu odpovídající servis a kulturu. Zakladatelé společnosti, manželé Moravcovi, podepsali se zástupci Kofoly smlouvu o prodeji 100 % podílu, čímž společnost Espresso v těchto dnech přechází plně pod křídla Skupiny Kofola. Transakcí získává Espresso marketingově a distribučně silného majitele s citlivým přístupem ke značkám. Skupina Kofola díky této akvizici rozšiřuje svou nabídku pro gastro zákazníky o další významné kategorie. Obě smluvní strany se dohodly, že cenu transakce nebudou zveřejňovat.
A je to v krýglu…!
 |  Pěnožrouti lační po pěně se vracejí. Milovníci Kofoly je mohou chytat prostřednictvím rozšířené reality ve více než 16 000 gastro provozovnách v Česku a na Slovensku.
Je libo krevety, melouny nebo roastbeef? Prožijte lehkou letní lásku v UGU
 |  Do UGO Freshbarů a Salaterií se vrací oblíbené melouny a spolu s nimi přichází i další letní speciality. V menu přibudu cuketové špagety, tygří krevety či roastbeef. Tak neváhejte a přijďte ochutnat!
Značka UGO: jednorázové plasty se nám daří šetřit více, než jsme předpokládali.
 |  Pokud vlastní silou nehnete s nákladním autem, které váží 12 tun, pak byste těžko pohnuli i s balíkem jednorázových plastů, který se podařilo za jeden rok ušetřit značce UGO, která provozuje 82 Freshbarů a Salaterií po celé České republice.
Dividenda/vypořádací podíl za rok 2018
 |  Valná hromada společnosti Kofola ČeskoSlovensko a.s. („Společnost“) konaná dne 5. června 2019 rozhodla, že výplata podílu na hospodářském výsledku Společnosti za rok 2018 bude zcela pokryta vlastními zdroji z Distribučního fondu, který byl vytvořen při snížení základního kapitálu v loňském roce. Celková výše vypláceného podílu je 300.941.298 Kč (dále jen „dividenda“).
Lehká letní láska vás osvěží
 |  Prázdniny, ovoce a bylinky jednoduše patří k sobě a osvěžení ovocnou limonádou s čerstvými bylinkami je tedy v letních dnech více než jasná volba. Ochutnejte novinku v podobě vyletněných bylinkových limonád UGO! Kombinace pomeranč – limeta – zázvor s poctivě peprnou mátou nebo pak malina – limeta – jablko s nádechem bazalky jsou tím pravým letním osvěžením.