Aktuality

Skupina Kofola v Polsku koncentruje výrobu a investuje do zdraví
 |  Skupina Kofola aktualizuje svoji dlouhodobou strategii na polském trhu. Součástí strategie je soustředění výroby do modernizovaného závodu v Kutnu, do kterého jsou zároveň naplánovány další investice. Druhým významným krokem v rámci této strategie je akvizice místní perspektivní a rychle rostoucí společnosti Premium Rosa, která se specializuje na produkty vyrobené podle tradičních receptů z ovoce a léčivých rostlin.
Novinka od UGO na cesty i do práce – nové raw bary
 |  Hledáte ideální svačinu do města nebo na výlet? UGO má ve své nabídce novinku – vlastní tyčinky raw bary. Najdete je ve všech UGO Freshbarech a Salateriích a na výběr jsou hned čtyři příchutě, všechny přirozeně bezlepkové, veganské, raw a mňam.
Skupina Kofola koupila společnost Premium Rosa, rozšíří tím portfolio produktů z kategorie zdravé výživy na polském trhu.
 |  Skupina Kofola podepsala se zástupci společnosti Premium Rosa smlouvu o koupi 100% podílu ve firmě, čímž reaguje na zvyšující se poptávku v oblasti zdravé výživy.
UGO mění stálou nabídku Salaterií. Vyzkoušejte hovězí líčka nebo salát „do kornoutu“
 |  UGO Salaterie hlásí velké novinky! Během posledních dnů otevřely dvě nové pobočky v pražském Palladiu a brněnské Vaňkovce. V nich i v 17 dalších Salateriích po Česku a Slovensku najdete novou stálou nabídku s vylepšenými variantami původních salátů i úplnými novinkami. Saláty si nově můžete dát i do kornoutu a teplá jídla našla místo ve stálé nabídce. Místo čtyřikrát do roka se nově sezónní nabídka mění rovnou šestkrát, aby zákazníci měli možnost zkoušet častěji něco nového ze sezónních surovin.
Kofola ČeskoSlovensko oznámila změnu vlastnických podílů, zakladatelé zvyšují svůj podíl na 68 %.
 |  Představenstvo společnosti Kofola ČeskoSlovensko dnes oznámilo významnou restrukturalizaci majetkových účastí ve skupině Kofola. Nově založená společnost AETOS, vlastněná rodinou Samarasů a ostatními zakladateli, bude od konce července 2017 majoritním vlastníkem skupiny Kofola s 68 % akcií. Kofola navíc předloží nabídku na odkup akcií společnosti Kofola za cenu 440,- Kč za akcii. V neposlední řadě chce firma zavést novou dividendovou politiku s cílem rozdělit do roku 2020 nejméně 60 % konsolidovaného čistého zisku. Dozorčí rada společnosti Kofola ČeskoSlovensko rovněž schválila opční program pro manažery.
Potvrzeno: UGO kupuje od Titbit výrobnu čerstvých salátů, posílí tím své působení na retailovém trhu v segmentu ultra-čerstvých potravin
 |  Společnost UGO trade ze skupiny Kofola uzavřela v uplynulých dnech smlouvu s firmou Titbit, podle které se UGO stává 100 % vlastníkem její Salátové divize. Ta vyprodukuje až několik tisícovek čerstvých salátů denně. Obě strany se dohodly, že cenu transakce nebudou zveřejňovat.